Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 za 450 PLN Zakup
  • AKCEPTACJA Karta Cashback Bony elektroniczne

Kontakt

Warunki


Wyłączeniu z rejestracji ulega sprzedaż pasz, nawozów, palet, usług, produktów w dodatkowej promocji, stali konstrukcyjnej, cementu.
Rejestracja transakcji odbywa się od kwoty netto zakupu.

Opis

Uwaga!

Ponadto informujemy, że zamówień poprzez Program Cashback World można dokonywać również w sklepie internetowym.

Promocja Cashback World nie dotyczy sprzedaży nawozów.

BAT - materiały na każda budowę. To zdanie określa ideę i cele firmy BAT. Już dwadzieścia lat temu, podczas gdy w wielu nowo założonych przedsiębiorstwach liczyła się ilość i wielkość sprzedaży, w BAT priorytetem była jakość, dostępność oraz szeroki wybór produktów. Takie podejście zdobyło uznanie zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw budowlanych. BAT systematycznie rozbudowywał sieć oddziałów firmy. Dzisiaj jest ich czternaście i zlokalizowane są na terenie województwa pomorskiego - od Gdańska i Pruszcza Gdańskiego, poprzez Kartuzy, Kościerzynę, Bytów do Słupska. Każdy oddział dysponuje szerokim wyborem materiałów budowlanych niezbędnych do budowy i wykończenia domu oraz zagospodarowania ogrodów i terenów zielonych. BAT jest w stanie sprawnie i szybko sprowadzić także produkty na specjalne, indywidualne zamówienie. Wszystkie materiały budowlane objęte są gwarancją.

BAT dysponuje własnym transportem, w tym specjalistycznymi samochodami umożliwiającymi rozładunek na placu budowy. Dzięki temu materiały budowlane mogą zostać dostarczone sprawnie i szybko, wszędzie tam gdzie jest to konieczne.

W 2010 roku powstał sklep internetowy bat24.pl oferujący niemal 3,5 tys. różnych materiałów budowlanych, które można dostarczyć na terenie całego kraju.

Dzięki niezmiennym zasadom oraz celom BAT stale się rozwija poszerzając zakres swojej działalności. Dziś, tak samo jak dwadzieścia lat temu priorytetem nadal jest zapewnienie szerokiego wyboru solidnych materiałów budowlanych.

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.