Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 za 450 PLN Zakup
  • AKCEPTACJA Karta Cashback B2B

Kontakt

Opis


Hotel Court Wellness & SPA położony jest w samym centrum Kędzierzyna-Koźle, w najbliższym sąsiedztwie aglomeracji śląskiej. Jest nowocześnie i profesjonalnie wyposażonym obiektem typu Wellness & SPA. Hotel Court dysponuje 49 miejscami noclegowymi, w 33 komfortowo wyposażonych pokojach standardowych, typu LUX oraz apartamentach. W swojej ofercie Hotel Court posiada wytwornie urządzoną restaurację wraz z kawiarnią oraz ogród letni, gdzie serwowane są specjały kuchni staropolskiej oraz międzynarodowej.

Położenie naszego obiektu zapewnia dogodny dojazd na spotkania biznesowe na całym Śląsku. Hotel Court w swojej ofercie posiada nowocześnie wyposażone centrum konferencyjne, przystosowane do organizacji konferencji, szkoleń, sympozjów, pokazów oraz innych eventów. Na życzenie naszych gości Hotel Court organizuje uroczyste przyjęcia, bankiety czy spotkania biznesowe oraz posiada luksusowo wyposażony samochód VIP-transport. 

SPA d’Oro, czyli Złote Spa w kędzierzyńskim Hotelu Court*** Wellness & SPA, to miejsce stworzone z pasją i niezwykłą dbałością o jakość. Wystrój i wyposażenia nie ma sobie równych w naszym regionie, ale także daleko poza nim. PEELEVE, SKEYNDOR, GENEO, LPG ENDERMOLOGIE, WEYERGANS, STORZ to wiodące marki w świecie kosmetologii i medycyny. Gwarantują one najwyższa jakość pielęgnacji i skuteczność terapii stosowanych w SPA d’Oro. Każdemu, bez względu na kondycję, sylwetkę i wiek, jesteśmy w stanie zaoferować zabiegi, poprawiające wygląd, jak i stan zdrowia. Najlepszym przykładem jest tu, stosowany w najlepszych instytutach i centrach SPA na całym świecie program WEYERGANS HIGH CARE. To kompleksowe rozwiązanie obejmuje zastosowanie unikalnych terapii i preparatów do pielęgnacji twarzy i ciała. Zapewnia to nie tylko skuteczną walkę z cellulitem, redukcję zmarszczek i zmniejszenie obwodów, ale również poprawę krążenia tak ważną, np. w walce ze stopą cukrzycową czy obrzękami.


 

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.