Pizza Dominium

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 2 za 450 PLN Zakup

Opis

Aby skorzystać z eVouchera należy poinformować obsługę w momencie składania zamówienia w lokalu i przekazać eVoucher podczas dokonywania płatności.

KONKURS! "Pokaż jak lubisz spędzać czas z Dominium oraz Cashback World i wygraj wakacje marzeń".

Do 27.08.2019 kupując eVoucher o wartości 30 lub 50 PLN otrzymasz dodatkowy kod o wartości 10 PLN do wykorzystania w Pizza Dominium! Dodatkowy kod wyświetlany jest obok zakupionego (należy przesunąć kod w lewo) oraz w PDFie. Regulamin dostępny na www.pizzadominium.pl. 

Pizza Dominium to jedna z wiodących sieci pizzerii w Polsce. Ponieważ pizza to nasz konik, w naszym menu przede wszystkim znajdziesz bardzo bogatą ich ofertę, w tym:
- Pizze Klasyczne, a w nich Wasze bestsellery, jak ulubiona przez wszystkich Pepperoni czy Capricciosa
- Pizze Premium, czyli eksplozja składników i smaków w każdej pozycji
- Nowość! Pizze Rzymskie - aż 11 nowych smaków, na cienkim i kruchym cieście, przygotowywane wg oryginalnej włoskiej receptury - dostępne w wybranych lokalach.
Oprócz pizzy w Dominium zamówisz też lekkie sałatki, naszą wersję calzone - pierogów z różnymi nadzieniami oraz makarony, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy też na typowy włoski deser do wyboru: tiramisu lub panna cotta oraz aromatyczną kawę Lavazza.

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.