Cashback & Shopping Points

 • 3% + 1 za 450 PLN Zakup
 • AKCEPTACJA Zakupy internetowe

Kontakt

 • Kontakt
  Telefon: +48 12 395 12 55
 • Ważne!
  Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że Twoja przeglądarka zezwala na akceptację plików cookie . Wszystkie inne ważne wskazówki dotyczące Online Shopping znajdziesz w FAQ .
 • Numer Partnera Handlowego
  779000496

Warunki


Aby transakcja została zliczona poprawnie musi zostać wykonana do 30 minut od przejścia na stronę. U tego Partnera Handlowego korzyści naliczane są od kwoty netto, ponieważ jest to jego standardowy sposób rozliczeń.

Opis

FlixBus jest młodą firmą oferującą przewozy autokarowe i już od 2013 roku zmienia styl podróżowania milionów ludzi w Europie. Z niepowtarzalnego połączenia start-up’u technologicznego i firmy internetowej z klasycznym przedsiębiorstwem komunikacyjnym, w bardzo krótkim czasie stworzyliśmy największą sieć przewozów międzymiastowych na rynku europejskim.

Dzięki prostej metodzie składania rezerwacji i rosnącej każdego dnia ofercie, umożliwiamy milionom podróżnych odkrywanie świata za małe pieniądze. Jednocześnie nasze zielone autobusy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, komfortu oraz ochrony środowiska, stanowiąc wygodną i ekologiczną alternatywę dla podróży indywidualnych.


Oferta FlixBus:
- Bilety już od 19 złotych
- Największa sieć komunikacyjna w Europie
- Darmowe Wi-Fi na pokładzie
- Dodatkowe miejsce na nogi
- Gniazdka na pokładzie
- e-bilety
- Możliwość modyfikowania rezerwacji do 15 minut przed odjazdem
- Bagaż w cenie

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.