Cashback & Shopping Points

 • 30 PLN + 0,5
 • AKCEPTACJA Zakupy internetowe

Kontakt

 • Kontakt
  Telefon: +48 32 3530 570
 • Ważne!
  Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że Twoja przeglądarka zezwala na akceptację plików cookie . Wszystkie inne ważne wskazówki dotyczące Online Shopping znajdziesz w FAQ .
 • Numer Partnera Handlowego
  779000535

Warunki


Korzyści przysługują jedynie w przypadku zawarcia pojedynczej, nowej umowy dla następujących usług: Abonament Telefoniczny PLAY, Abonament Internet PLAY lub MIX PLAY. Korzyści nie przysługują w przypadku skorzystania z oferty dla firm. U tego Partnera Handlowego korzyści naliczane są od kwoty netto, ponieważ jest to jego standardowy sposób rozliczeń.

Opis

Z naszych dających nieograniczone możliwości usług korzysta już ponad 13 mln Polaków. Daje nam to ponad 22% udziału w rynku, ale to dla nas zdecydowanie za mało.

Jesteśmy najchętniej wybieranym operatorem przez Klientów, którzy decydują się na zmianę operatora i przeniesienie numeru. W ciągu ostatnich 8 lat PLAY pozostaje liderem wśród klientów przenoszących swój numer, osiągając udział w tym rynku powyżej 50%.

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.