TAK ZYSKUJESZ DZIĘKI PROGRAMOWI CASHBACK LECHA POZNAŃ

W Programie Cashback Lecha Poznań przyjemność zakupów wysuwa się na pierwszy plan, dlatego dzięki licznym Partnerom Handlowym klub oferuje możliwości zakupowe zaspokajające niemal każdy gust.

Jakim rodzajem kupującego jesteś?
Lech Poznań Cashback Fan Card: jedna karta, wszystkie branże, wiele korzyści
Zakupy online: korzystaj z bogatej oferty sklepów online

Lech Poznań Cashback Fan Card

Tak to działa: przy kasie danego Partnera Handlowego okazujesz Lech Poznań Cashback Fan Card i otrzymujesz Cashback oraz Shopping Points wspierając jednocześnie młode talenty Lecha Poznań.
Postępuj tak, jak w przypadku innych kart klienta! W przypadku Lech Poznań Cashback Fan Card dostaniesz jednak więcej: zwrot pieniędzy przy każdym zakupie, Shopping Points oraz świadomość, że wspierasz młode talenty piłkarskie swojego ulubionego klubu!

Partnerów Handlowych akceptujących Lech Poznań Cashback Fan Card znajdziesz na cashback.lechpoznan.pl. W wyszukiwarce możesz skorzystać z funkcji filtra i wyszukać tylko Partnerów Handlowych akceptujących Lech Poznań Cashback Fan Card. Otrzymasz wtedy wykaz Partnerów, u których możesz korzystać z karty, aby otrzymać Cashback i zbierać Shopping Points.

 LECH POZNAŃ CASHBACK FAN CARD

Jak możesz otrzymać Lech Poznań Cashback Fan Card? Całkiem prosto. Cashback Fan Card otrzymasz bezpłatnie w kasie na terenie stadionu INEA. Możesz się tam także zarejestrować do Programu Cashback Lecha Poznań, o ile nie zrobiłeś tego jeszcze na stronie cashback.lechpoznan.pl.

Jeśli posiadasz już Lech Poznań Cashback Fan Card i chcesz się jedynie zarejestrować do Programu Cashback Lecha Poznań, podczas rejestracji na cashback.lechpoznan.pl podaj kod kreskowy ze swojej karty. Od tej pory możesz w pełni cieszyć się swoimi korzyściami zakupowymi.

Jeżeli jesteś już zarejestrowany i chcesz po prostu zintegrować Lech Poznań Cashback Fan Card z Twoim Profilem, zaloguj się swoimi danymi dostępu na cashback.lechpoznan.pl i w Twoim Profilu w zakładce "Moje karty" wpisz kod kreskowy z karty.

ONLINE SHOPPING

Na cashback.lechpoznan.com znajdziesz wiele sklepów online, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zaloguj się i przy pomocy wyszukiwarki wyszukaj sklep. Z wyszczególnionych sklepów internetowych wybierz interesujący Cię sklep, a otworzą się przed Tobą drzwi do zakupowego świata korzyści 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.


Zapewnij sobie Cashback i Shopping Points oraz wspieraj młode talenty Lecha Poznań przez całą dobę nie wychodząc z domu!

W celu otrzymania korzyści z zakupów, ważne jest, aby przejść do sklepu poprzez jego link na cashback.lechpoznan.pl. W wielu sklepach online dostępne są specjalne promocje, które przynoszą Ci większe korzyści przy zakupach. Wystarczy rzucić okiem na zakładkę "Promocje & Deals" na cashback.lechpoznan.pl!

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.