2018-11-23

Cashb(l)ack Week z najlepszymi promocjami!

Z nami Black Friday trwa cały tydzień, dzięki czemu będziesz mógł z łatwością wykreślać kolejne pozycje ze świątecznej listy zakupów. Skorzystaj z niesamowitych promocji i spełnij życzenia swoje i swoich najbliższych. Sprawdź oferty przygotowane z myślą o Cashb(l)ack Week:

Technologia i elektronika: szukasz nowego telewizoru, systemu stereo, konsoli do gier, smartfona lub komputera. Cashb(l)ack Week jest pełen niesamowitych ofert z kategorii technologia i elektronika. Wykorzystaj okazje, aby zdobyć wysokiej klasy sprzęt w niskich cenach!

Sprzęt sportowy: sezon narciarski i snowboardowy już tuż, tuż… To idealny czas, aby kupić wszystko, co niezbędne na stoku. Rozpocznij zimowe szaleństwo z atrakcyjnymi cenami!

Ubrania dla miłośników odrobiny luksusu: luksus nie zawsze musi być drogi - zwłaszcza podczas Cashb(l)ack Week. Ty i Twoi bliscy możecie imponować stylem, ciesząc się przy tym równie imponującymi cenami.

Cashb(l)ack Week to okazja, aby cieszyć się życiem na wysokim poziomie przy niewysokim budżecie. Nie przegap tej okazji. Sprawdź oferty już teraz!

Na zakupy!

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.