2018-07-23

Ponad 3000 Partnerów Handlowych z Cashbackiem!

Łącznie mamy już ponad 3000 Partnerów Handlowych! Zyskuj do 5% Cashbacku robiąc codzienne i te niecodzienne zakupy w sklepach uczestniczących w Programie!

Korzystaj z różnorodnej oferty sklepów stacjonarnych akceptujących Cashback Card, w których wystarczy okazać kartę podczas zakupów, aby cieszyć się korzyściami w postaci Cashback oraz Shopping Points.

Sklepów, w których zrobisz zakupy używając eVoucherów - pamiętaj, że Cashback otrzymujesz już za sam zakup eVouchera, który następnie możesz zrealizować podczas płatności w sklepie.

Wreszcie sklepów online, w których zakupy zrobisz w dowolnym miejscu i dowolnym czasie - oczywiście zawsze z Cashbackiem!

Sprawdź wszystkich Partnerów dostępnych w Programie Cashback World i przekonaj się sam!

Listę Partnerów znajdziesz tutaj.

Znajdziesz ją również w naszej Cashback App, którą możesz mieć zawsze pod ręką i która ułatwi Ci korzystanie z Programu: zmówisz eVouchery, wyszukasz sklepy znajdujące się w Twojej okolicy, będziesz na bieżąco z aktualnymi promocjami.


Google Play
App Store

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.